Kontakt i Współpraca

mail

DLA CZYTELNIKÓW I WIDZÓW WIELKIEGO BUKA:

Polecam się do rozmów o literaturze, pogadanek okołoksiążkowych i dyskusji blogowych – polecajcie buki, zagadujcie, po prostu piszcie!

DLA WYDAWNICTW:

Zapraszam do współpracy promocyjnej – każda forma współpracy omawiana jest indywidualnie.

Ważne informacje:

 • Wszystkie opinie na temat książek, które znajdziecie na Wielkim Buku są zawsze niezależne, szczere i integralne z manifestem bloga (klik! klik!), bez względu na podejmowane współprace.
 • Książki dobieram według mojego gustu oraz gustu moich czytelników i widzów, który doprecyzował się od powstania bloga w 2012 roku.
 • Każda wybrana przeze mnie książka jest tytułem, który sama chciałabym przeczytać, a który czuję, że spodoba się moim czytelnikom i widzom.
 • Nie polecam książek w ciemno.
 • Interesują mnie trendy literackie i dominujące w literaturze popularnej tendencje sezonowe, dlatego na blogu poza klasyką literatury, klasyką literatury współczesnej i horrorem znaleźć można nowe tytuły, premiery, które pojawiają się tu i teraz.
 • Blog WielkiBuk.com, towarzyszący mu kanał YouTube oraz media społecznościowe są moim autorskim projektem i jestem ich właścicielką. Ani blog, ani kanał, ani media społecznościowe nie należą do żadnej większej sieci portali lub blogów. Nie jestem współpracowniczką ani pracowniczką wydawnictwa, księgarni, ani innej firmy działającej w branży okołoksiążkowej.
 • Wielki Buk powstał z miłości do literatury, którą wpoili mi moi Rodzice, a którą pielęgnuję i dzielę się z innymi – promocja czytelnictwa pozostaje moim nadrzędnym celem.

 

Komentarze do: “Kontakt i Współpraca

 1. Karina napisał(a):

  Dziś dodałam pierwszy wpis na blog Czytelnicza Przystań ( trochę wstępu o jego koncepcji). W piątek pojawi się wpis inauguracyjny cyklu: Blogowo-Vlogowy Karnawał Książkowy.
  Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawy, to moją wersję i temat na marzec poznasz w piątek. Zapraszam do dołączenia 🙂

 2. Zuzanna napisał(a):

  Od kilku lat słucham i czytam Cię Olga-jesteś wspaniała. Ile czytasz książek rocznie? Mam pomysł na współpracę. Chętnie poznam Cię.

Dodaj komentarz: