TOP 10 EKRANIZACJI GROZY

Bombla_BezsenyTOP10

Moi Drodzy,

Już tylko jeden dzień, już tylko niecałe dwadzieścia cztery godziny i zaczynamy świętowanie najstraszniejszego, najmroczniejszego, najbardziej tajemniczego dnia w roku, czyli Wigilii Wszystkich Świętych, zwanej także Halloween.

A to oznacza, że BEZSENNY TYDZIEŃ powoli zmierza ku końcowi, chociaż wielki finał dopiero jutro. A za nami już Wielkobukowe Inspiracje na Halloween, TOP 5 klasycznych opowiadań grozy i TOP 5 mini-horrorów na jeden chaps. Nie zapomnijcie jeszcze o Bezsennym KONKURSIE!

A dzisiaj przygotowałam dla Was coś idealnego na mroczne wieczory, coś do inspiracji i do porównywania, czyli:

 TOP 10 NAJLEPSZYCH EKRANIZACJI GROZY!

To dziesięć moim zdaniem najfajniejszych i najlepszych filmowych wersji ukochanych pozycji literatury grozy, różne lata, różne style, ale wspaniała straszność na najwyższym poziomie. Niemal o wszystkich tych opowieściach już Wam pisałam, bądź opowiadałam, więc nie wahajcie się sprawdzić co i jak na własnej skórze J

Zapraszam na filmik!

A czy Wy macie swoje ulubione horrorowe ekranizacje? Straszności na filmowy wieczór? Coś, co zmrozi krew w żyłach każdego bukoholika?

Już jutro straszę Was razem w Rayem Bradbury – będzie jesiennie, będzie halloweenowo, ale przede wszystkim będzie nieco melancholijnie.

Bo warto czytać.

O.

3 myśli w temacie “TOP 10 EKRANIZACJI GROZY

  1. takitutaki pisze:

    ale świetny zestaw.. na ten czas grozy.. uświadomiłem sobie, że jeszcze pare książek musze przeczytać zanim zobaczę te wszystkie ekranizacje 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s