WARTO CZYTAĆ #8: JOHN GRISHAM | mini-przewodnik & KONKURS!

bombla_wartoczytac8

Moi Drodzy,

Nie wiem jak Wy, ale ja już stęskniłam się za kolejną odsłoną cyklu WARTO CZYTAĆ. Niebawem mija rok od powstania tej serii, w której przybliżam Wam wyjątkowych pisarzy, różnorodne literackie gatunki i wszystko to, co najlepsze w literaturze.

A kiedy myślę o najlepszych z najlepszych to pod klawiaturę cisną mi się nazwiska-ikony. Pisarze, którzy nie tylko kontynuują dzieło swoich poprzedników i mistrzów, ale współtworzą cały konkretny gatunek, rozwijają go, zostawiając cząstkę siebie, samemu stając się wzorem do naśladowania.

Jednym z nich jest bohater dzisiejszego odcinka WARTO CZYTAĆ, niekwestionowany mistrz thrillera prawniczego, czyli:

JOHN GRISHAM

W odcinku: o tym jak prawnik został pisarzem, o najważniejszych cechach grishamowskiej prozy i moja TOPka, czyli mały przewodnik literacki, w którym podpowiadam jak czytać i od czego zacząć przygodę z twórczością Johna Grishama. <3

Miłego oglądania!

O.

UWAGA! Teraz 25 tytułów Johna Grishama znajdziecie w kolekcji W świetle prawa dostępnej w kioskach od 20 lutego 2017!

kolekcja_grisham_960_x_450_02

Łącznie seria liczyć będzie 30 tomów, książki ukazywać się będą co dwa tygodnie w kioskach. Kolekcja ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros i wydawnictwa Ringier Axel Springer.

ZAPOWIEDŹ kolekcji W świetle prawa:

Obejrzyj całą kolekcję TUTAJ. (Klik! Klik!)

*Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Ringier Axel Springer. <3

Druck

Komentarze do: “WARTO CZYTAĆ #8: JOHN GRISHAM | mini-przewodnik & KONKURS!

  1. Piotr Wójcicki napisał(a):

    Niestety Wydawnictwo Axel Springer jest przeze mnie bojkotowane, do czego nawołuję wszystkich, a zwłaszcza Autorkę tej strony. Wrogie i kłamliwe działania tego wydawcy, zawarte w wydawanych gazetach i czasopismach dają rację takiej wobec AS postawie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz: