Tydzień Blogowy 4/2018

Moi Drodzy,

Czy Wam też ten lutowy, króciuchny miesiąc tak przecieka przez palce? Jeszcze chwila moment i będzie po sprawie, zaraz marzec, Marzanny i w zasadzie wiosna. Aż dziwne to trochę, ale cóż na to poradzić – można narzekać na kałuże rozlewające się po kostki, można marudzić na kichających ludzi w sezonie grypowym, a można okopać się pod kocem i zaczytać, zapominając o Bożym świecie. Taki jest plan!

A jak zaczytanie to również czytelnicze inspiracje i dlatego przygotowałam dla Was TYDZIEŃ BLOGOWY, czyli same smakowite linki z blogów o książkach, vlogów książkowych i nie tylko, oraz recenzje książek!

Do czytania, do oglądania i do polubienia.

Bo warto czytać.

O.

 • Kto Czyta, Żyje Podwójnie o „Kolekcji nietypowych zdarzeń” Toma Hanksa:

 • Strefa Czytacza o „Tkankach” Dominiki van Eijkelenborg:

 

Komentarze do: “Tydzień Blogowy 4/2018

 1. DeVi napisał(a):

  Jakiego masz speeda! Wczoraj wieczorem wstawiłam a Ty już widziałaś!! <3 Dzięki :*
  PS: wrzuć jeszcze filmik o Mrozie – był mega super!
  Lece do innych!

 2. Juliusz Slovacki napisał(a):

  Zawsze mnie sporo twoich wpisów mija jakoś, Wujek Facebook nie informuje mnie o nich często (pewnie mam za bardzo zawaloną ścianę). Tak więc dobrze, że robisz też swoje podsumowania w tym tygodniu blogowym. 🙂 Myślałaś może, żeby kiedyś dodać jakąś listę mailingową albo inną formę „zapisu” który będzie pewniejszy od współczesnych social mediów? Bo łatwo coś dobrego przegapić, nawet jak staram się nie przegapiać. 🙂

  • Bombeletta napisał(a):

   Hm… Pomyślę nad tym, bo sama zauważyłam po stronach, które śledzę, że nie wszystkie wpisy do mnie docierają. 🙂 Dzięki za info!

Dodaj komentarz: