Tydzień Blogowy #56

Bombla_TydzienBlogowy56

Jest coś takiego w początkach nowego tygodnia, co napawa mnie niezwykłym optymizmem. Czasami ten optymizm rozmywa się już pod wieczór, by przy wtorku zniknąć zupełnie, skonfrontowany z wymagającą rzeczywistością. A czasami sam w sobie staje się inspiracją na kolejne dni.

Dzisiaj czuję, że uda mi się ten optymizm utrzymać na jako takim poziomie i wykorzystać twórczo. Oby, bo pracy przede mną co niemiara.

Ale… Czas nadrobić zaległości z ostatnich dni. Zapraszam na Tydzień Blogowy! <3

Do poczytania, do oglądania i do polubienia.

Bo warto czytać.

O.

DoPoczytania

Dokładka

 • The Carolina’s Book przygotowała 10 NARZĘDZI DLA BLOGERÓW
 • U Marty takie wspaniałe szaleństwo i Wielki Buk w megaśnie doborowym towarzystwie

DoOgladania

 • Maja K. o „JAK POWIETRZE” Agaty Czykierdy-Grabowskiej:

 • Paulina Piziorska o „Jane Eyre” Charlotte Bronte:

 • Więcej Książków o audiobookach:

ANaBuku

Komentarze do: “Tydzień Blogowy #56

 1. Pyza napisał(a):

  Podoba mi się to podejście do nowego tygodnia, chociaż przyznaję, że dla mnie poniedziałki takie znowu ulubione nie są (wiadomo, po weekendzie trudno się do nich przekonać), ale może zaimportuję sobie taki optymizm :-). A polecanki jak zawsze zacne, można sobie powędrować po mniej znanych (mi) miejscach :-).

 2. kasjeusz napisał(a):

  O, znów odnalazłam u ciebie nieznany mi wcześniej blog (Bukfinker)! Jak ty je znajdujesz i czemu mi się to nie udaje? A, już wiem: te twoje tygodnie blogowe tak mnie rozleniwiają, że nie chce mi się prowadzić własnych poszukiwań! 😉

 3. Matka Puchatka napisał(a):

  Odwaliłaś (jak zwykle) kawał wspaniałej roboty. Rzadko się tu u Ciebie odzywam, ale czytam zawsze 😉 – tak tylko chciałam, żebyś wiedziała 🙂

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz: