Tydzień Blogowy #60

bombla_tydzienblogowy60

Moi Drodzy,

Kolejny wrześniowy tydzień już za nami! Przeminął wraz z babim latem, ostatnimi porywami słońca i zapowiedzią nadchodzącej jesieni.

Już na dniach nowa pora roku zawładnie Wielkim Bukiem, a na razie muszę się z Wami podzielić osobistym spostrzeżeniem – po kilku średnich lekturach ostatnio trafiam na książki dobre i na prawdziwe cudeńka. Olbrzymie pozytywne wrażenie zrobiło na mnie „Prawo Mojżesza” Amy Harmon, pomimo że nosi łatkę ‘new adult’, które kojarzy się z innym rodzajem literatury. W tym przypadku nic bardziej mylnego! Polecam z całego serducha! Podobnie jest z „Miastem” Deana Koontza – co prawda na początku wierzyłam, że będzie to kolejny Duży Buk, a to wrażenie niestety rozmyło się w trakcie lektury, to mimo wszystko jest to powieść naprawdę godna uwagi.

Ale dość tego, co u mnie, bo teraz coś dla Was. <3 Zapraszam na Tydzień Blogowy i linki do poczytania, do oglądania i do polubienia.

Bo warto czytać.

O.

DoPoczytania

DoOgladania

  • Martha Oakiss & Życie Książkoholików #1:

  • Twierdza Zbudowana z Książek i “Portret Doriana Graya” Oscara Wilde’a:

  • Życie między wierszami & Miejsca, które chcę odwiedzić dzięki książkom:

  • P42 i “Mroczniejszy odcień magii” V.E. Schwab:

ANaBuku

  • Goście! <3 BOOKTUBERZY & EKRANIZACJE, KTÓRE WARTO ZNAĆ CZ.2

  • Paczuch moc! Unboxing #10

Komentarze do: “Tydzień Blogowy #60

  1. Martyna Szkołyk napisał(a):

    Parę rzeczy włączyłam do poczytania/obejrzenia, dzięki! 🙂 Też lubię polecać to, co tworzą inni. Oby dobra passa w wybieraniu książek do czytania Cię nie opuszczała. 🙂

Dodaj komentarz: