EBOOKI NA WAKACJE & pyszna promocja dla Was!

Moi Drodzy,

Jest prawdą powszechnie znaną, iż książkoholik w podróży to książkoholik obładowany jak wielbłąd, za którym potrafi się włóczyć karawana kufrów i skrzyń wypełnionych po brzegi tym, co ubóstwia najbardziej, czyli lekturami na wolne, wakacyjne dni. A nie daj Boże napotka go konieczność zmniejszenia bagażu lub zmieszczenia WSZYSTKICH książek na wakacje w bagażu podręcznym! To koniec świata, to zarwane noce przed urlopem i wewnętrzna walka i wciąż podejmowane, nieudane próby rezygnowania z poszczególnych tytułów.

Razem z Rodzicami przeżyliśmy to nieraz, bo co troje książkoholików to niejeden i uwierzcie mi wyglądaliśmy komicznie objuczeni jak woły. Nie muszę dodawać wcale, że na miejscu okazywało się, że na połowę zabranych lektur nie mieliśmy już ani ochoty, ani czasu, a na końcu lądowaliśmy w miejscowej księgarni.

Jak cudownym wynalazkiem okazał się być po latach czytnik! Jak bardzo ułatwił nam wszystkim życie! Dziesiątki, setki, tysiące tytułów w jednym miejscu i skończyły się zmartwienia! Jeśli też jesteście obsesyjnymi książkoholikami, którzy zdecydowali się wakacyjne dni w objęciach nowych technologii, to ucieszy Was zapewne fakt, że specjalnie dla Was wyselekcjonowałam

10 EBOOKÓW NA WAKACJE

A najlepsze jest to, że wszystkie te tytuły znalazły się w promocji na stronie KSIĘGARNI INTERNETOWEJ WOBLINK w cenach obniżonych o 30, 40, a nawet 50%! Nie przegapcie takiej okazji!

Promocja trwa od 21.06.-27.06.2018

PROMOCJA WIELKIEGO BUKA klik! klik!

A jakie ebooki polecam na wakacje 2018?

To Stephen King

Wakacyjna opowieść o siedmiorgu przyjaciół, którzy próbują stawić czoła tajemniczej, złowieszczej istocie spoza czasu i przestrzeni, której ofiarami padają dzieci z miasteczka i okolic Derry, a która przybiera postać Tańczącego Klauna Pennywisea. Horror potworny, horror straszliwy, przypowieść o życiu i śmierci, traumach dzieciństwa i sile pamięci człowieka, od której nikt nigdy nie będzie potrafił się w pełni wyzwolić, na zawsze pozostając więźniem przeszłości.

RECENZJA

Filary Ziemi Ken Follett

XII wiek, Wielka Brytania czasu politycznej zawieruchy i niemal czterdzieści lat budowy monumentalnej katedry Kingsbridge stanowią podstawę fabularną tej sagi historyczno-przygodowej. Intrygi, spiski, miłość, zdrada i śmierć, a to wszystko na tle w tle wojny domowej, konfliktów religijnych oraz sporów o sukcesję na angielskim tronie. Fascynująca lektura i kawał znakomitej historii!

Zamęt Vincent V. Severski

Kiedy za powieść szpiegowską zabiera się emerytowany członek wywiadu, to można być pewnym, że otrzymamy powieść z najwyższej półki. Pędząca na łeb na szyję akcja, przyciągający osobowością bohaterowie i trzymające w niepewności napięcie to zaledwie ułamek i podstawa fabularna tego, co czytelnik otrzyma przenikając do świata polskich szpiegów. Świata, któremu nic w stosunku do wywiadów zagranicznych nie brakuje, a który dzięki swojej pozornej bliskości jest jeszcze bardziej fascynującym, jeszcze ciekawszym. Dla wielbicieli prozy Forsytha, Greenea i Le Carré.

RECENZJA

Piknik pod Wiszącą Skałą Joan Lindsey

Australia, rok 1900, urokliwy piknik pensjonarek w pobliżu miejsca zwanego Wiszącą Skałą. Kilka uczennic wraz z nauczycielką oddala się na mały spacer i wraca tylko jedna z nich, przerażona i rozhisteryzowana. Przez długi czas po publikacji powieści wierzono, że wydarzenia opisane w tym onirycznym thrillerze są prawdą i dopiero z czasem okazało się, że to jedynie fikcja literacka.

Szczęśliwa Ziemia Łukasz Orbitowski

Czasami Twoje rodzinne miasteczko okazuje się być czymś zupełnie innym, niż wydawało się do tej pory, a w podziemiach zamczyska może ukrywać się coś, co stanowi zagadkę co tajemnicy życia i śmierci. Legenda o spełnianiu marzeń, o poświęceniu, o miłości i nienawiści. A przede wszystkim o niezwykłym sekrecie i męskiej przyjaźni, która przetrwała lata rozdzielenia, by w chwili największego kryzysu odrodzić się na nowo i stawić czoło koszmarom codzienności. Opowieść mocna, brutalna i niezwykle intensywna w penetrowaniu swoich sekretów.

RECENZJA

Kolekcjoner kości Jeffrey Deaver

Porządna zbrodnia i skomplikowane śledztwo to idealny wybór na lato! Sparaliżowany kryminalistyk Lincoln Rhyme wraz z detektyw Amelią Sachs ścigają zwyrodniałego mordercę, który terroryzuje ulice Nowego Jorku. To pierwszy tom bestsellerowego cyklu z tą wyjątkową parą.

Rodzina Borgiów Mario Puzo

Żadna fikcja nie odda rzeczywistej prawdy o tej legendarnej włoskiej rodzinie, jednak jeśli ktoś był blisko tej prawdy, to właśnie Mario Puzo. To historia korupcji, chciwości, zdrady i zbrodniach, które przeszły do historii. A wszystko zaczyna się w 1492 roku, gdy kardynał Rodrigo Borgia zasiada na papieskim tronie.

Czekoladki dla prezesa Sławomir Mrożek

Zbiór opowiadań polecony przez Gosię, czyli LadyMargot, którą oczarowały absurdalnym, przezabawnym humorem i biurwową tematyką. Bohaterowie wpadają w urzędowe pułapki, zawiłości systemu, w których odnajdzie się każdy, kto chociaż raz pracował w biurze.

Basza smaku Saygin Ersin

Najmisterniej utkane smaki w obłoku najwymyślniejszych przypraw, odrobina magii spowita miłosną tajemnicą, czyli powieść, która potrafi wywołać niekontrolowane poczucie głodu, ssanie w żołądku tak intensywne, że zaspokoić je może tylko wielogodzinna uczta. Opowieść o kuchni osmańskiej, o zdradzie i sile miłości.

RECENZJA

Wyspa Skarbów Robert Luis Stevenson

Jedna z najsłynniejszych pirackich opowieści, która wciągnie w morskie odmęty tak młodszych, jak i starszych czytelników spragnionych niezapomnianej przygody! Drewniane nogi, bandany, gadające papugi i skoczne małpki, patki na oczach i rozchełstane koszule, zatopione galeony i mapy prowadzące do skarbów To dzięki Stevensonowi i jego kultowej już opowieści po dziś dzień trwa boom na korsarskie historie!

RECENZJA

BONUS!

Dżozef Jakub Małecki

Moja ULUBIONA POLSKA POWIEŚĆ 2018 (do tej pory!)

To brawurowe połączenie powieści dresiarskiej, powieści grozy i prozy wysokiej ze szczyptą Josepha Conrada. Dorzućmy Pomidorzane Dziecko, dorzućmy pewnego Kozła, a wyjdzie nam ryzykowna, niemal wybuchowa mieszanka, która bawi, przeraża, ale nade wszystko wzrusza, bo na końcu, kiedy niebo znów przybiera odcień błękitu, horyzont rozjaśnia się, a morze uspokaja przypominając, by spojrzeć odważnie w dal. PEREŁKA!

RECENZJA

A jeśli jeszcze Wam mało, to czeka na Was również…

Udanego polowania!

O.

*Wieczorem zapraszam na filmik!

Komentarze do: “EBOOKI NA WAKACJE & pyszna promocja dla Was!

  1. Henryk napisał(a):

    Ostatnio bardzo dużo słyszę o tym Severskim. Chyba trzeba będzie się w końcu przyjrzeć.

  2. Viola napisał(a):

    Widzę,że zachęcasz do klasyki w czytaniu. Uwielbiam zabierać mój czytnik na wakacje, choć czasem i przemycam coś w torebce. Z Twoich pozycji czytałam wszystkie poza pierwsza ale to nie mój klimat

Dodaj komentarz: