Książkowy alfabet na 8. urodziny Wielkiego Buka

Dokładnie 8 lat temu, w 2012 roku na blogu Wielkiego Buka pojawił się pierwszy wpis. Wpis jeszcze nieśmiały, niewinny, nieświadomy tego, jak Wielki Buk rozwinie się w kolejnych latach. Nie spodziewałam się tego, gdzie odnajdę siebie po tych 8 latach i jestem ogromnie wdzięczna za wszystko, choć nie ukrywam – wkładam w to całe moje zaczytane serducho.

Dziękuję Kochani z całego serducha za to, że odwiedzacie Wielkiego Buka, że komentujecie, że wpadacie do mnie na media społecznościowe na pogaduchy, za to, że jesteście, po prostu – to jest coś niesamowitego! Wielkobukowa społeczność jest wspaniała, jest otwarta, jest jedyna w swoim rodzaju i razem udowadniamy, że LITERATURA ŁĄCZY, NIE DZIELI!

Urodzinowa okazja prosi się o urodzinowy filmik i na Waszą prośbę przygotowałam Wielkobukowy książkowy alfabet! Nie jest to jednak alfabet przypadkowy – każda literka ma znaczenie, i oznacza coś wyjątkowego dla Wielkiego Buka i dla mnie jako czytelniczki. Wspaniałego oglądania!

Bo warto czytać.

O.

Komentarze do: “Książkowy alfabet na 8. urodziny Wielkiego Buka

 1. Michał Kalinowski napisał(a):

  ha! a to Ci powiem że te osiem lat zleciało.. i tak patrze że jeden z pierwszych moich komentarzy u Ciebie zostawiłem w pisie… 50 twarzy Graya… czyli padlinowal klasyka.. ale nie dla padliny tu wracamy.. choć pewnie żeby takich padlin uniknąć.. sto lat raz jeszcze 😉

  • Olga Kowalska napisał(a):

   Pięknie dziękuję! 🙂 A Gray to jakby milion lat temu… Niesamowite jak to zleciało!

 2. Kasia W. napisał(a):

  Wszystkiego najlepszego! Dołączyłam niedawno, ale nie wyobrażam sobie już życia bez Wielkiego Buka. Lubię czytać od zawsze, ale w ostNim czasie ( zanim tu trafiłam) byłam trochę zagubiona w ilości możliwości. Wielki Buk uporządkował tą sferę mojego życia i jest mi teraz przewodnikiem. Dziękuję. Dzięki Tobie odkryłam Maxa Czornyja w którym się teraz zaczytuje, uwielbiam serię P. Kuzawinskiej i wiele i innych pozycji.

Dodaj komentarz: