Tydzień Blogowy 2/2018

Moi Drodzy,

Luty rozpoczął się intensywnie, z przytupem i zapowiedzią jednego z najbardziej zapracowanych i zaczytanych miesięcy w roku, a przecież powinien być najkrótszy i tym samym względnie spokojny. Nic bardziej mylnego! I dobrze, bo to tylko zwiastuje moc doskonałych lektur, moc pysznych tekstów do zaczytywania się!

A jak moc pysznych tekstów, to… TYDZIEŃ BLOGOWY i blogi o książkach, vlogi książkowe i recenzje książek!

Do czytania, do oglądania i do polubienia.

Bo warto czytać.

O.

 • Księgarka o „Rdzy” Jakuba Małeckiego

 • Book Reviews by Anita o serii Więzień Labiryntu

 • Przekartkowane o „Trupie na plaży” Anety Jadowskiej

Czytam Sobie o „Ja, Olga Hepnarova” Romana Cileka

Komentarze do: “Tydzień Blogowy 2/2018

 1. naia napisał(a):

  Dzięki wielkie za udostępnienie moich refleksji o Macosze :). Ogólnie bardzo mi się ten Twój dzisiejszy zestaw podoba, sporo tu czeskiego dobra! I Hůlová, i Bajaja (w dopełniaczu Bajai 😉 ale to nazwisko i dla Czechów jest dziwne), i Cílek… Fajnie też, że jest Qbuś piszący o Mamie :). Pozdrowienia!

  • Bombeletta napisał(a):

   Właśnie tak mi się pysznie dobrało! 🙂 Twój tekst o „Macosze” jest rewelacyjny! Co prawda na mnie ta powieść nie zrobiła tak intensywnego wrażenia, ale czytało się ją znakomicie i fakt pozostaje faktem – pozostawia ślad.
   A Bajaję (to nazwisko faktycznie dziwnie brzmi) muszę od Owieczki wyprosić, bo widzimy się niebawem. 😀
   Ściskam!

   • naia napisał(a):

    Dziękuję! 🙂 I cieszę się też, że Cię Macocha nie rozczarowała. Bajaję wyproś, piękna książka, a Owieczka na pewno nie odmówi :D. Uściski!

 2. Zachary napisał(a):

  Bajer, poznałem dzięki tobie dwa nowe świetne blogi, Tanayah Czyta i Książki na Ostro. 🙂 🙂 🙂 Bajerancki cykl, niech wraca częściej. 🙂 🙂

Dodaj komentarz: