6-te urodziny Wielkiego Buka!

Moi Drodzy, moi Kochani!

Czy wiecie, że Wielki Buk obchodzi dzisiaj 6 URODZINY?! 6 URODZINY!

Wielki Buk od sześciu lat istnieje w sieci jako blog i prawie cztery lata jako kanał na YouTube!

Te 6 lat minęło błyskawicznie, a ile wspaniałych i szalonych rzeczy się wydarzyło!

Pożarłam ok. 800 książek! Nie pytajcie nawet jak to się stało, bo nie mam pojęcia!

Na blogu ukazało się ponad 1 200 wpisów kiedy ja to wszystko napisałam?!

Odwiedziliście mnie na blogu ponad MILION I DWIEŚCIE TYSIĘCY RAZY!

Oglądaliście mnie na kanale prawie DWA MILIONY RAZY!

Kanał subskrybuje ponad 14 600 subskrybentów!

To jakieś niemoralne, niemal perwersyjne, obłąkane liczby, których nie potrafię sobie nawet wyobrazić!

Ale żadne liczby nie miałyby znaczenia, gdyby nie WY moi kochani Czytelnicy i Widzowie! DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA – za to, że jesteście, za każdy komentarz, za każde miłe słowo, bo to nie jest wcale tak, że u mnie tylko śmichy chichy… DZIĘKUJĘ za Wasz czas, za to, że poświęcacie chwilkę na kilka słów, na pozdrowienie, na podzielenie się pyszną lekturą. DZIĘKUJĘ!!!

Sześć lat minęło niemal w mgnieniu oka, a ja wciąż nie mogę uwierzyć, że Wielki Buk tak się rozwinął, że piszecie do mnie, że rozmawiamy, że inspiruję Was do czytania i razem możemy dzielić miłość do książek. Stanowicie moją niegasnącą inspirację, jesteście moją motywacją i moim wsparciem w chwilach największych radości i zwątpienia też i chociaż powtarzam się, to słowa nie cofnę – DZIĘKUJĘ!!!

A ja wciąż pamiętam, jak to wszystko się zaczęło od palącej potrzeby podzielenia się z innymi moją pasją, od napisania tekstu i od pierwszego wpisu o samej idei Wielkiego Buka (TUTAJ) oraz pierwszego wpisu recenzenckiego o Hobbicie J.R.R. Tolkiena (TUTAJ). Pomimo niedociągnięć, pomimo uroczej naiwności początkującej blogerki książkowej jestem z niego dumna, bo to był pierwszy krok w prawdziwą literacką przygodę!

Dzisiaj mogę Wam tylko napisać taki truizm leciuchny warto sięgać gwiazd, warto spełniać marzenia, warto próbować, bo nigdy nic nie wiadomo.

Bo warto czytać.

A w ramach niespodzianki

Komentarze do: “6-te urodziny Wielkiego Buka!

Dodaj komentarz: