7 polskich książek z promocji SQN

Moi Drodzy,

Każdy powód jest dobry, by promować polską literaturę i o polskiej literaturze pisać.

Dla przykładu, promocja urodzinowa SQN Store, czyli sklepu Wydawnictwa SQN, które znacząco obniżyło ceny swoich książek (również polskich autorów), to właśnie taka idealna okazja.

Z owej promocji wybrałam dla Was siedem smakowitych propozycji tytułów oraz trzy książkowe boxy, którymi warto zainteresować się, tym bardziej w okresie wzmożonej obniżki cen.

„Horyzont” Jakub Małecki

Jakub Małecki niezmiennie zachwyca i porusza nawet najbardziej zatwardziałe serca. Przed czytlenikiem wzruszająca opowieść o samotności, o poszukiwaniu ukojenia, o wybaczaniu samemu sobie i godzeniu się z własną przeszłością. Najlepsza polska powieść 2019 roku. Recenzja TUTAJ

„Harda Horda. Antologia Opowiadań”

Harda Horda. Literackie stowarzyszenie, a w nim dwanaście hardych babek. Dwanaście wyjątkowych polskich pisarek literatury fantastycznej. Jest tu Marta Kisiel. I Aneta Jadowska. I Anna Kańtoch. I inne wspaniałe kobiet. A teraz ich antologia i dwanaście wyjątkowych opowiadań. Temat przewodni? Przekraczanie granic. I każda z pisarek potraktowała go na swój własny, unikatowy sposób.

„Inne Światy”

Antologia opowiadań inspirowana działającymi na wyobraźnię pracami Jakuba Różalskiego. Pośród autorów najwięksi z największych, czyli Jacek Dukaj, Jakub Małecki, Remigiusz Mróz, Jakub Żulczyk, Łukasz Orbitowski, Aneta Jadowska, Anna Kańtoch, Sylwia Chutnik, Aleksandra Zielińska i Robert J. Szmidt. Zjawiskowe wydanie i mroczne, niepokojące opowieści, które zostaną z czytelnikiem na zawsze.

„Historie podniebne” Jakub Małecki

Siedem opowiadań. Siedem opowieści. Siedem krótkich form. Każda inna. Każda odmienna. Tylko motyw zawsze ten sam – ulotność życia. Nie mam pojęcia, jak Jakub Małecki mieści w sobie tyle smutków, tyle rozpaczy, tyle rozterek, tyle tęsknot, tyle wątpliwości swoich bohaterów, samemu nie pogrążając się w ciemnych odmętach… „Historie podniebne” budzą ciche westchnienia, ukłucia w sercu, pobudzają uśpione wspomnienia – to opowieści, które trafiają dokładnie tam, gdzie mają trafić, czyli do serca czytelnika, do naszego serca. I zostają z nami na długo. Recenzja TUTAJ

„Dziewczyna z Dzielnicy Cudów” i „Akuszer Bogów” Aneta Jadowska

Dwa pierwsze tomy serii o nieustraszonej Nikicie. I o alternatywnych miastach takich jak Wars i Sawa. A wszystko to w szalonym, mrocznym świecie urban fantasy, który stworzyć mogła tylko ona. Tylko Aneta Jadowska.

„Szczęśliwa Ziemia” Łukasz Orbitowski

Przyjaciele z dziecięcych lat. Ostatnie lato. Taniec w podziemiach i marzenia, które mogą się spełnić. I spełniają się, chociaż ich konsekwencje nie są wcale takie, jak by ktokolwiek się spodziewał. Jest ból. Strata. Tęsknota. Jest stary zamek i tajemnica w jego korytarzach. Żywa legenda. I jest miasteczko bez przyszłości, którego sekrety przechodzą z pokolenia na pokolenie. O sile przyjaźni. O konsekwencjach marzeń. O poświęceniu. Recenzja TUTAJ

Książkowe Boxy

Czyli book boxy, w których ulubione książki uzupełnione są o tematyczne gadżety. (klik klik na zdjęcie!)

Cała promocja poniżej (klik klik!)

O.

Komentarze do: “7 polskich książek z promocji SQN

Dodaj komentarz: