Zrób sobie prezent: 6-te URODZINY WOBLINK & Mikołajki!

bombla_woblink

Moi Drodzy,

6 grudnia to data wyjątkowa, to data specjalna, pierwszy kamień milowy miesiąca na drodze do magicznych Świąt Bożego Narodzenia, czyli MIKOŁAJKI!

Pod poduchą, pod łóżkiem, w skarpetach, w butach – WSZĘDZIE – może zaczaić się Święty Mikołaj z małą niespodzianką! Ale… to nie wszystko! Bo 6 grudnia Księgarnia Internetowa WOBLINK obchodzi swoje 6 URODZINY i przygotowała dla Was aż 600 ebooków z rabatami nawet ponad 60%!

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to jest idealna okazja żeby zrobić malutki prezent nie tylko najbliższym bukoholikom, ale także, a może przede wszystkim SOBIE. <3

Z tej wyjątkowej, podwójnej okazji wybrałam dla Was z tej urodzinowej oferty 10 przepysznych, wyjątkowych tytułów idealnych! Tylko wielka literatura, wielkie opowieści, niezapomniane historie na 6-te Urodziny Woblink!

100 lat!

k1

„Biała Rika” Magdalena Parys, 50% zniżki – opowieść osobista, opowieść rodzinna, o pożegnaniach, o powitaniach, o dzieciństwie, o nowym życiu w nowym kraju, więc nowym świecie. Do poczytania TUTAJ.

k2

„Euforia” Lily King, 40% zniżki – opowieść o pięknym śnie kolonizatorów, o odkrywcach, o umierającym świecie, który już nigdy nie wróci, o uwikłanej kobiecości i miłości w żarze tropików Nowej Gwinei. Do poczytania TUTAJ.

k3

„Mam na imię Lucy” Elizabeth Strout, 25% zniżki – dla niektórych książka roku, a dla mnie wyznacznikiem jest moja Mama, która poleca wszystkim, którym niestraszne niespieszne, drążące duszę opowieści.

k4

„Świnki morskie” Ludvík Vaculík, 53% zniżki – opowieść o narodzinach sadysty, o pozornej rodzinnej sielance, o puchatych zwierzątkach, które prowokują okrucieństwo, w kafkowskiej atmosferze, ze szczyptą Edgara Allana Poe. Do poczytania TUTAJ.

k5

„Dygot” Jakub Małecki, 63% zniżki – moja polska książka roku 2015, opowieść o inności, o nienawiści, o rodzinnej klątwie w duchu realizmu magicznego. Do poczytania TUTAJ.

k6

„Fatum i Furia” Lauren Groff, 50% zniżki – opowieść o małżeństwie, o kłamstwach, o małych niebezpiecznych tajemnicach, które tworzą codzienność, o komedii i tragedii, jaką jest życie. Do poczytania TUTAJ.

k7

„Syn” Philipp Meyer, 40% zniżki – nazywana arcydziełem i mistrzostwem epicka opowieść, opowieść amerykańska, napisana z rozmachem rodzinna saga rodem z Teksasu. Sama na nią ostrzą sobie pazury.

k8

„Głosy Pamano” Jaume Cabré, 40% zniżki – opowieść mroczna, opowieść powojenna, wypełniona nienawiścią, bólem, nieuleczalną traumą i dramatycznym sekretem. Do poczytania TUTAJ.

k9

 „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton, 40% zniżki – sekret zasługuje na sekret, a opowieść na drugą opowieść, czyli niesamowity w konstrukcji kryminał rodem z Nowej Zelandii czasów pierwszej gorączki złota. Majstersztyk! Do poczytania TUTAJ.

k10

„Atlas Doppelganger” Dominika Słowik, 45% zniżki – hipnotyczna opowieść o samej opowieści, o kreowaniu samego siebie poprzez słowo, o zarażaniu historią na polskim blokowisku lat 90. Więcej takich historii!

BONUS!

k11

„Kompania braci. Od Normandii do Orlego Gniazda Hitlera” Stephen E. Ambrose, 50% zniżki – opowieść prawdziwa, męska, bohaterska i wojenna. Do poczytania TUTAJ.

Każda z tych opowieści jest jedyna w swoim rodzaju, wspaniała i zwyczajnie DOBRA, a przecież nie ma nic lepszego jak pyszny kawał buka.

Bo warto czytać.

O.

*Zapraszam do Księgarni Internetowej WOBLINK. <3

10334272_728095953916811_3581742241897736084_n

**A na kanale filmik:

Dodaj komentarz: