„Kłopotliwa oferta” Wiesław Rybski recenzja PATRONACKA!

Bogaci biznesmeni, piękne kobiety, niebezpieczne intrygi i bajeczny Daleki Wschód, a to może oznaczać tylko jedno Nel Durand powraca w najnowszej odsłonie przygód Kłopotliwa oferta Wiesława Rybskiego.

Kiedy Nel Durand, szef światowej sławy koncernu, spotyka w legendarnym laboratorium w Los Alamos charyzmatyczną doktor fizyki Mei Wang nie ma pojęcia, że ich ścieżki znów zejdą się nieoczekiwanie. Podczas biznesowego spotkania na Tajwanie Nel w imieniu swojej firmy składa ojcu Mei ofertę biznesową, o którą zaczyna się zaciekła rywalizacja w kręgach władzy. Nagły zwrot akcji sprawia jednak, że propozycja może zostać odrzucona, a Nel czuje, że coś tutaj jest nie do końca tak, jak być powinno. Miesza się w konflikt, który po raz kolejny zagrozi życiu jego i bliskich mu kobiet komu zależy na tym, by umowa nie doszła do skutku?

Czasami chciałoby się zostać częścią świata Nela Duranda. Przekroczyć próg tej niedostępnej dla zwykłych śmiertelników krainy, wyruszyć na Daleki Wschód, by tam, pośród bajecznych okoliczności przyrody, przeżywać przygody mniejsze i większe. Niby niebezpieczne, niby zagrażające życiu, ale takie, które zawsze kończą się dobrze, o ile staniemy po stronie Nela, oczywiście. To ten rodzaj bohatera, który zawsze spadnie na cztery łapy, ma co najmniej siedem żyć jeszcze przed sobą, a opowieści o nim nie mogą się znudzić. Otaczają go piękne, inteligentne kobiety samodzielne i wytrwałe, ambitne do szpiku kości. Podobnie mężczyźni twardzi, nieustępliwi, honorowi, każdy na swój sposób. To ludzie sukcesu, którzy zdobywają to, czego pragną, zarówno w biznesie, jak i w łóżku. A wszystko to w najlepszych restauracjach, w najwykwintniejszych burdelach, najwyższej klasy kasynach, hotelach, ośrodkach SPA, tylko dla wybranych

Kłopotliwa oferta to czwarty tom przygód i łóżkowych perypetii Nela Duranda oraz intryg, w które zostaje wplątany on i jego firma. Wiesław Rybski wie, jak od pierwszych zdań wciągnąć czytelnika w swoją historię, wie jak zaskoczyć, potrafi w schemacie dodawać wciąż coś nowego. Na dokładkę, czytelnik otrzymuje moc technologicznych nowinek, skomplikowanych rozwiązań, o których nie miałby w ogóle pojęcia, a które intrygują i zachęcają badania tematu na własną rękę. To autor, który dba o swojego czytelnika, zapewniając mu nie tylko moc pysznych perypetii, ale też ten hamulec bezpieczeństwa, który sprawia, że możemy być pewni dobrego zakończenia, powrotu do status quo, jak w najlepszych seriach sensacyjnych bywa.

Zapomnijcie na chwilę o Lee Childzie, zapomnijcie o Jamesie Pattersonie sięgnijcie po powieści sensacyjne Wiesława Rybskiego i zanurzcie się w tym pięknych wschodnim świecie, który skrywa niejedną tajemnicę i niejedno niebezpieczeństwo!

Więcej Nela Duranda na Wielkim Buku:

„Relacja rodzinna”: TUTAJ
„Na Północ od Okinawy”: TUTAJ
„Feralna umowa”: TUTAJ

O.

*Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Poligraf. <3

**Zapraszam na film i na KONKURS!

Dodaj komentarz: